Filtruj według

Cena

Cena

 • 123 zł - 13 491 zł

GARDEROBA Z DREWNA LITEGO

Młodościwy wygląd można zażądać również w meblach. Nasz nowoczesne meble z masywu Spełnią Twoje oczekiwania do ostatniego szczegółu. Wysoka jakość i wytrzymałość materiału gwarantują satysfakcję przez wiele lat. Dodatkowo nowoczesne meble z masywu można połączyć z innymi elementami w naszym sklepie internetowym i można tak łatwo stworzyć unikalną przestrzeń z funkcjonalnym, praktycznym, funkcjonalnym i jednocześnie nowoczesnym meblem. Stawiaj na jakość i design w rozsądnej cenie i rozkoszuj się zapachem drewna.

garderoba z drewna litego

Podkategorie

 • DENVER garderoba w...

  [pinacgalleryslider id=30]

  Meble Denver(kliknij aby zdjęcie się powiększyło)

  Luksusowe meble z  wysokiej jakości dębu .

  Dostępny kolor -dąb .

  Meble są dostarczane w stanie zmontowanym, a szuflady i drzwi są wyposażone w system cichego domyku.

  Meble z kolekcji Denver są wykonane z wysokiej jakości dębu dzikiego. Zaletą drewnianych mebli jest ich nieograniczona żywotność, są zawsze w modzie. Ponadto, każde drzewo jest inne, każda deska ma inny układ włókien, dzięki czemu meble są unikalne i niepowtarzalne. Meble produkowane są pod nadzorem profesjonalistów, specjalistów z wieloletnim doświadczeniem. Zapoznaj się z całą ofertą i stwórz swój własny zestaw mebli Denver.

  Na żądanie WYSYŁAMY POCZTĄ PRÓBKI ,więc nawet bez wizyty w sklepie będziesz miał doskonały pomysł na meble.

  Zadzwoń do nas, aby uzyskać więcej informacji. Gwarantujemy najlepszą cenę na rynku. . Jeśli znajdziesz lepszą cenyę możemy ją obniżyć.

 • VIGO garderoba z...
  [pinacgalleryslider id=3]

  Meble Vigo(kliknij aby zdjęcie się powiększyło)

  Luksusowe meble z wysokiej jakości dębu.

  Można kupić całość lub poszczególne elementy.

  Dostępne w kolorze dąb naturalny miodowy.

  Meble dostarczane są w stanie zmontowanym ,drzwi są wyposażone w system cichego domyku. Oświetlenie jest wliczone w cenę.

  Elegancki dębowy zestaw do pokoju dziennego  Nowoczesny minimalistyczny design, bez uchwytów z cichym przywieraniem szuflad i drzwi "soft-close", wysokiej jakości obróbka rzemieślnicza, ostre rogi - to są główne zalety mebli dębowych VIGO. Meble wyposażone są w naturalny wosk i olej niemieckiej marki Livos. Powierzchnia drewna nie jest gładka, wyczuwalna jest struktura dębu. Poznaj całą ofertę i utwórz własny zestaw mebli VIGO.

  Na żądanie WYSYŁAMY POCZTĄ PRÓBKI , więc nawet bez wizyty w sklepie będziesz miał doskonały pomysł na meble.

  Zadzwoń do nas, aby uzyskać więcej informacji. Gwarantujemy najlepszą cenę na rynku. . Jeśli znajdziesz lepszą cenę możemy ją obniżyć.

 • PERN garderoba w...

  [pinacgalleryslider id=47]

  Meble Pern(kliknij aby zdjęcie się powiększy)

  Luksusowe meble w wysokiej jakości wykonane z dębu CELOmasivu.

  Dostarczamy w dekorze dub natura.

  Meble są dostarczane w stanie zamontowanym, a szuflady i drzwi są wyposażone w system tłumienia do miękkiego i cichego zamykania.

  Dla tych, którzy szukają różnorodnych mebli do przedpokoju lub korytarza, przygotowana jest kolekcja Pern. Nowoczesny i prosty design w połączeniu z wszechstronną funkcjonalnością z pewnością sprawdzi się w wielu mieszkaniach. Wybierz spośród szerokiej oferty różne elementy, które Ci odpowiadają.

  Meble wykonane są w 100% z drewna dębowego, uważanego za królewskie. Inwestując w takie drewno, otrzymasz meble, których trwałość jest naprawdę dobranieograniczona i wygląd zaskoczyNie tylko Ciebie, ale i Twoich znajomych i znajomych.

  Na żądanieWYSYŁAMY POCZTĄ PRÓBKIdo obejrzenia i dotknąć, więc nawet bez wizyty w sklepie będziesz miał doskonały pomysł na meble.

  Dbamy o konkurencję igwarantujemy najlepszą cenę na rynku. . Jeśli gdzieś nie znajdziesz lepszej ceny, możemy ją obniżyć.

Jest 44 produktów.

Pokazano 1-30 z 44 pozycji

Aktywne filtry